Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

     

     

   

Datu nolasīšana ir unikāls instruments enerģijas ietaupīšanai daudzdzīvokļu ēkās.

Datu nolasīšana dzīvokļu īpašniekiem un īrniekiem nodrošina sapratni par individuālo enerģijas patēriņu - kurās dienās un cik daudz ir patērēts. Ar sapratni par patēriņu, iedzīvotāji var mainīt savu attieksmi un tiešā veidā ietekmēt savu ikmēneša rēķinu par ūdeni un siltumu.

 

Istaonline

Lai pārietu uz interneta vietni istaonline, noklikšķiniet šeit

 

Kā tas darbojas?

Viss darbu - radio tīkla pārvaldību, organizēšanu, datu ieguvi, pārsūtīšanu un uzglabāšanu nodrošina ISTA. Šo procesu sauc "Symphonic". Pateicoties sistēmai "Symphonic", mūsu klientiem nav nepieciešams veikt jebkādas personāla apmācības, iegādāties speciālu programmatūru, iegādāties un uzturēt speciālu aparatūru un serverus un segt papildu izmaksas kas saistītas ar datu ieguvi un apstrādi. Iespēja iegūt datus jebkurai ēkai ir tik pat viegli un vienkārši kā apmeklēt jebkuru parastu interneta mājas lapu.

 

Dati no visām ēkām un visiem skaitītājiem nonāk ISTA datu serverī. Šo serveri Vācijā uztur un atbalsta īpaši izveidota ISTA komanda. Datu drošība šajā glabāšanas serverī ir daudz augstāka kā personālajos datoros vai standarta mājas lapām Latvijā.

 

Iegūtie patēriņa dati sevī ietver: dzīvokļu skaitu, adresi, skaitītāju tipu, skaitītāju rādījumu par katru dienu uz pulksten 00:00 kā arī informāciju par skaitītāja stāvokli (ja notiek mēģinājumi to mehāniski ietekmēt).

 

Web-portāls

Patēriņa datus no servera, mūsu klients saņem izmantojot informācijas resursu- interneta vietni "ISTA Web-portālu" ar pieškirtu piekļuves paroli. Ieguvums šādai patēriņa datu ieguves metodei ir tas, ka dati pieejami jebkur, kur vien ir dators ar interneta pieslēgumu.

 

Datorā nav nepieciešams ūzstādīt īpašu programmatūru. Pietiek ar standarta interneta pārlūku un MS Excel (vai analogu). Rezultātātā tiek iegūti dati Excel formātā ko var izmantot grāmatvedības vajadzībām.

 

Lejupielādējiet lietotni Apple telefoniem: ISTA online for iOS

Vai, noskenējiet QR kodu

Lejupielādējiet lietotni Android telefoiem: ISTA online for Android

Vai, noskenējiet QR kodu

 

Izmēģini ar:

Lietotājvārdu: demo

Paroli: demo