Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

     

     

   

SIA "RK Birojs" ir noslēdzis 22.11.2023 līgumu Nr. 12.2-21/2023/23 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Atbalsts procesu digitalizācijai” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
Projekta ietvaros uzņēmums iegādājas Klientu attiecību pārvaldības sistēmu (CRM). Sistēma tikts izmantota klientu informācijas apstrādei, atsevišķu finanšu pārvaldības funkciju nodrošināšanai, servisa pakalpojumu sniegšanai, darba uzdevumu nodošanai, darbinieku efektivitātes noteikšanai un citām saistītām funkcijām.

Sadarbībā ar mūsu draugu Elektrum, decembrī ir publicēts raksts par attālinātā ūdens un siltumenerģijas patēriņa uzskaiti. Raksts pieejams šeit. (2017.12.22.)

Iespējams, ka ikdienas steigā Tu pat neesi iedomājies, ka telefons Tavā rokā spēj tev palīdzēt vairāk par vienkāršu zvanīšanu un īsziņas no sūtīšanu. Šeit atradīsi dažas mobilās aplikācijas kas mūsuprāt ļauj Tev ietaupīt. (2016.08.25.)

Mums ir piedāvājums kā Jūsu mājā ietaupīt izmaksas par apkuri!

Vairāk informācijas ŠEIT. (2016.01.25.)

ISTA ieguldījums enerģētikas izmaiņu jomā. (2014.08.04.)

Kā rodas aprēķini no alokatoru rādījumiem? (2013.11.14.)

Kas ir alokators?

Vairāk informācijas ŠEIT. (2014.02.12.)

Vai tiešām lētāk un labāk ir pašam? (2014.01.10.)

    Pēc mūsu klientu atsauksmēm un lūguma esam sagatavojuši nelielu salīdzinājumu tām izmaksām, kas rodas pēc skaitītāju uzstādīšanas, lietojot patēriņa datu nolasīšanas sistēmu. Raksts pieejams ŠEIT.

RK Birojs pieredze. (2013.12.24.)

    Šodien varam droši apgalvot, ka SIA RK Birojs pieredze Latvijā skaitītāju uzstādīšanā un apkalpošanā ir vairāk kā pietiekoša. Kaut arī pārstāvam lielas kompānijas produktu un servisu, daudziem no mūsu klientiem šis ir bijis svarīgs jautājums.

    Kopš mēs pārstāvam ISTA produktu un servisu Latvijā, ir aprīkotas vairāk kā 30 daudzdzīvokļu mājas. ...un darbi turpinās. Augsta kvalitāte, pieejamas cenas un lielisks serviss- tieši šo iemeslu dēļ mūsu klienti ir ļoti apmierināti.

    Gada laikā esam paveikuši vairāk nekā citi līdzīgi 5-10 gadu laikā. Mēs jūtamies novērtēti!

Paldies mūsu klientiem!

Ietaupīt tomēr var.

(Lai lasītu visu rakstu spiediet uz attēla)

 

Publikācija žurnālā "Pārvaldnieks"

(Lai lasītu visu rakstu spiediet uz attēla)

Istaonline lietošanas instrukcija latviešu valodā.

(Lai lasītu visu rakstu spiediet uz attēla)

Inovatīvs ceļš uz nākotni - Radio sistēma Sensornet®

(Lai lasītu visu rakstu spiediet uz attēla)

lietojiet energo resursus atbildīgi.

(Lai lasītu visu rakstu spiediet uz attēla)